سوالات جور واجور..

پاسخ: خب ببین قربونت برم..شما خریدتو انجام میدی..میری توی بخش تسویه. اونجا پرسیده کد تخفیف داری؟میزنی اره و وارد میکنی و بعد میزنی “اعمال کوپن” و تاماااام..

پاسخ: یسسس. تمامی محصولات  از طراحی تا تولید در گارگاه های چرخزنان اماده و تولید میشن.

پاسخ: چون مولانا میگه از آن آب حیات است که ما چرخزنانیم..نه از کف و نه از نای و نه دفهاست خدایا.

سوالات مربوط به فروش

پاسخ: البته که اره.. کلیه قیمت ها در سایت به روز می باشند.و همچنین می توانید در صفحه “لیست قیمت” به طور کلی تمام محصولات و قیمت آنها را مشاهده و از همان جا خرید کنید.

پاسخ: اول با نام خدا آغاز میکنی..سپس هر کدام از محصولات سایت دارای دکمه “افزودن به سبد خرید” می باشد. بعد از تکمیل سبد، بر روی دکمه “تسویه حساب” کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید. با درج اطلاعات پستی خود  می توانید وارد درگاه پرداخت اینترنتی شوید. بعد از پرداخت، فاکتور برای شما صادر می شود و تا چند روز آینده (بر اساس شهر مقصد) سفارش به دستتان خواهد رسید. ماچ.

پاسخ: سوال خوبی بود.. ببین بچه ی من هر سفارش شامل یک شماره فاکتور می باشد. با درج این شماره در صفحه پیگیری سفارش می توانید از مراحل سفارش خود به صورت آنلاین مطلع شوید. کلن توی پروفایل ات در سایت بری داستان رو میگیری..

پاسخ: یس. در حال حاضر برای تمامی شهر ها و شهرستان ها و همه جای ایران هزینه ی پست پانزده هزار تومان می باشد.و البته هزینه ارسال برای خریدهای بالای 250 هزار تومان رایگان می باشد.اینجوریاس داستان.

پاسخ: زمان آماده شدن و ارسال سفارشات بین 5 روز تا یک هفته ی کاری هستش. یعنی روزهای تعطیل و یا جمعه به حساب نمیاد. چون اداره پست تعطیله. مدت زمان بر اساس شهر مقصد می باشد..خونسردی خود را حفظ بنمایید.