سوالات جور واجور..

پاسخ: خب ببین قربونت برم..اول اینکه کد تخفیف رو ما باید بدیم بهتون معمولن توی اینستا اعلام میکنیم. بعد که دادیم..شما خریدتو انجام میدی..میری توی بخش تسویه. اونجا پرسیده کد تخفیف داری؟میزنی اره و وارد میکنی و بعد میزنی “اعمال کوپن” و تاماااام..

پاسخ: یسسس. تمامی محصولات  از طراحی تا تولید در گارگاه های چرخزنان اماده و تولید میشن.

پاسخ: چون مولانا میگه از آن آب حیات است که ما چرخزنانیم..نه از کف و نه از نای و نه دفهاست خدایا.

سوالات مربوط به فروش

پاسخ: البته که اره.. کلیه قیمت ها در سایت به روز می باشند.و همچنین می توانید در صفحه “لیست قیمت” به طور کلی تمام محصولات و قیمت آنها را مشاهده و از همان جا خرید کنید.

پاسخ: اول با نام خدا آغاز میکنی..سپس هر کدام از محصولات سایت دارای دکمه “افزودن به سبد خرید” می باشد. بعد از تکمیل سبد، بر روی دکمه “تسویه حساب” کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید. با درج اطلاعات پستی خود  می توانید وارد درگاه پرداخت اینترنتی شوید. بعد از پرداخت، فاکتور برای شما صادر می شود و تا چند روز آینده (بر اساس شهر مقصد) سفارش به دستتان خواهد رسید. ماچ.

پاسخ: سوال خوبی بود.. وقتی بسته ات ارسال میشه کد رهگیری به شماره تماسی که موقع ثبت سفارش وارد کردی پیامک میشه و با اون میتونی دقیق پیگیری کنی. جدا از اون اگر باز با مشکل مواجه شدی به اینستاگرام فروشگاه که ای دیش charkhi_shop هس پیام بده و یا با ایمیلی که توی سایت نوشته شده در تماس باش.

پاسخ: یس. بسته ها توسط شرکت تیپاکس ارسال میشن.  هزینه ارسال بستگی به شهرتون و وزن کالا داره که از سوی خود تیپاکس اعلام میشه و براتون پیامکش میاد و درب منزل هم پراخت میشه.

پاسخ: زمان آماده شدن و ارسال سفارشات بین یک هفته تا 10روز کاری هستش. یعنی روزهای تعطیل و یا جمعه به حساب نمیاد. چون تعطیل هستیم . مدت زمان بر اساس شهر مقصد می باشد..خونسردی خود را حفظ بنمایید.

پاسخ: ما ارسالمون با تیپاکس هستش. تیپاکس در اکثر شهرها شعبه داره ولی ممکنه در شهرهای خیلی کوچیک نداشته باشه. لطفن قبل از سفارش حتمن مطمعن شید که توی شهرتون شعبه تیپاکس هست.

پاسخ: ما بسته ی شمارو اماده میکنیم و تحویل تیپاکس میدیم..و به نوبت بسته ها ارسال و براتون کد رهگیری ارسال میشود و نهایتا تا 2 روز بعد از رسیدن پیامک بهتون بسته به دست شما میرسد.. اگر دیر تر شد شما با مراجعه به سایت تیپاکس میتوانید بسته رو پیگیری کنید که دقیقن کجاست